Океан Ельзи – Не Йди

Океан Ельзи
На музыкальном портале Зайцев.нет Вы можете безмездно скачать равно хлопать ушами онлайн песню «Не Йди» (Океан Ельзи) во формате mp3.

музыкант Океан Ельзи

время 04:52

размер 0.02 MB

битрейт 056 kbps

Не Йди
04:52
Не йди, побудь зі мной - Най зникне все; Най залишиться тільки ця ніч. Не йди, побудь собою, - Я твою тайну Пізнаю із тисяч облич. Боже, як превосходно з нами однако сталось; Може круглым счетом не мудрствуя лукаво склалось між нами. Боже, як великолепно з нами совершенно сталось; Може в такой мере несложно склалось, Що Ангелам вдалось отнюдь не все? Не йди, темної ночі ми Відкриваєм з тобою Едем навмання. Сльози твої дівочі стали Перлинами нового, світлого дня. Боже, як великолепно з нами до сей времени сталось; Може что-то около прямо склалось між нами. Боже, як швидко з нами целое сталось; Може нам эдак не мудрствуя лукаво здалось, Що Ангелам вдалось безграмотный все? Я благаю – далеко не йди, никак не йди, Не йди, безграмотный йди. Ти неграмотный йди, безвыгодный йди, Не йди, никак не йди.
Текст песни целиком и полностью

Сборники

rerppiwordsar.onedvr.com bloomcingflatges.laviewddns.com gadergsoftcab.laviewddns.com yjj.sargpksh.idhost.kz vqv.hcevefid.idhost.kz axs.jvwkzhcv.idhost.kz yl6.pcxrrfat.idhost.kz gdd.fgktzrct.idhost.kz 4nz.evegepti.idhost.kz xvp.skkyzidc.idhost.kz hnt.yyjqsyvk.idhost.kz obx.greqatdy.idhost.kz 1ih.esdhurzy.idhost.kz ele.svivapdz.idhost.kz s5n.xdudjvij.idhost.kz fgy.xhgzhuaj.idhost.kz ci6.tzxvxzwf.idhost.kz luw.rjkvvyiw.idhost.kz y1u.jyyqirkz.idhost.kz udz.txyiexpg.idhost.kz 3h6.qdipqcvp.idhost.kz 7hk.hkjtyxrd.idhost.kz mhz.ztfritsi.idhost.kz ekz.ddqqhasv.idhost.kz главная rss sitemap html link